Hotel Diamond Bga
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie |
| Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Hotel Diamond Bga Bucaramanga ligt op maar 1 km van het Museo de Arte Moderno de Bucaramanga en beschikt over Wi-Fi in de hele accommodatie. Het hotel biedt 24 gastenkamers en voorzieningen zoals een bagage-opslag.
Dit hotel is gesitueerd op 20-minuten loopafstand van het Parque García Rovira en biedt ook toegang tot sportgelegenheden zoals Alfonso Lopez-stadion hiervandaan. Diamond Bga is net uit het Parque San Pio, op maar 1,1 km verderop. Bezoek het waterpark Acualago, binnen 10 minuten met de auto vanaf het pand in Bucaramanga, en voel de harmonie met de natuur. Het hotel is op 5 km van de luchthaven Bucaramanga en op een klein stukje lopen van de Estacion La Isla bushalte.
De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Ze zijn uitgerust met familiebadkamers.
Hotel Diamond Bga serveert een Amerikaans ontbijt. Gasten zullen van gerechten van Colombiaanse keuken genieten, die worden geserveerd in Restaurante Palo E Mango, gelegen op 550 meter afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parroquia Jesus Sacramentado1,2 km
- Zaia Travel850 m
- iglesia de jesucristo de los santos de los ultimos dias950 m
- Ciudad Bolivar Park1,1 km
- Parroquia Cristo Misionero2 km
- Cine Colombia Multiplex Cacique1,7 km
- Los Canelos Park800 m
- Iglesia Venecia1,9 km
- Neomundo2 km
- Luchthavens
- Bucaramanga Luchthaven21 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Gratis parkeren
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
- Roomservice
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Diamond Bga naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Hotel Diamond Bga te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Bucaramanga van Hotel Diamond Bga?
Er is een 5 km afstand tussen Bucaramanga en Hotel Diamond Bga. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Hotel Diamond Bga?
Hotel Diamond Bga biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Bucaramanga?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Bucaramanga is $13. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn togestaan bij dit hotel in Bucaramanga?
Gasten van dit hotel in Bucaramanga kunnen zowel met American Express, Discover en Maestro, als ook met andere betaalwijzen betalen. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Hotel Diamond Bga?
In Hotel Diamond Bga kunnen gasten uit Uitgebreide Kamer, Driepersoonskamer en Double Kamer kiezen. - ❓
Worden er schoonmaakdiensten aangeboden in dit hotel in Bucaramanga?
Ja, dit hotel in Bucaramanga biedt huishouden en een wasruimte aan.